Apmokėjimo būdai

Atsiskaitymo būdai

Už prekes galite atsiskaityti jums patogiu būdu:

Apmokėjimas OPAY sistema - išankstinis apmokėjimas atliekamas pasinaudojant pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Mokant už prekes šiuo būdu elektroninės bankininkystės sistemoje sukuriamas mokėjimas pagal pirkėjo apmokamą užsakymą.

Apmokėjimas PAYPAL – pirkėjas už užsakytas prekes apmoka naudodamasis "PayPal" paskyra.

Apmokėjimas banko pavedimu – pirkėjas atlikęs užsakymą į savo el. pašto dėžutę gauna išankstinio mokėjimo sąskaitą, kurią apmoka prisijungęs prie savo naudojamo banko internetinės sistemos arba nuvykęs į artimiausią banko skyrių perveda pinigus į pardavėjo sąskaitą.

Atidėtas apmokėjimas banko pavedimu – užsakymo metu pasirinkite mokėjimo būdą "Atidėtas mokėjimas" ir pateikite užsakymą. Jei dar neturite tiekimo sutarties su noriujutiklio.lt su jumis susisieks mūsų vadybininkas. Jei jūs esate mūsų klientas ir turite sutartį – užsakymas iš karto bus ruošiamas išsiuntimui, jei kils klausimų susisieksime su jumis nurodytais kontaktais.

Pastabos 

Atliekant banko pavedimą laukelyje "Mokėjimo paskirtis" būtina įrašyti užsakovo, nurodyto išrašytoje išankstinio apmokėjimo sąskaitoje, vardą ir pavardę / įmonės pavadinimą bei užsakymo numerį.

Padarytą pavedimą mes pamatysime tik sekančią darbo dieną, jei norite, kad prekes išsiųstume anksčiau prašome aptarnaujančiam vadybininkui atsiųsti pavedimo kopiją ir telefonu suderinti dėl prekių išsiuntimo.

 

Sąskaitos rekvizitai:

UAB Inotecha

Įmonės kodas: 303350813

PVM mokėtojo kodas: LT100011817816

Registracijos adresas: Debreceno g. 11-52, LT-94173 Klaipėda

Buveinės adresas: Liepų g. 54H, LT-92106 Klaipėda

 

Banko sąskaita: LT83 4010 0510 0473 1920

Bankas: 40100 Luminor Bank AB

Copyright © 2019 Noriujutiklio.lt. Visos teisės saugomos.